Jaarverantwoordelijken

Onderwijs:

+ jaarverantwoordelijke 1e Ma Go

Han Mertens 1e MaGO (onderwijs) onderwijs@farmaceutica.be

 

Jaarverantwoordelijken:

 

Fatima Taibi 1e bach fatima.taibi@student.kuleuven.be
Sophie Schyns 1e bach sophie.schyns@student.kuleuven.be
Arthur Giroulle 2e bach arthur.giroulle@student.kuleuven.be
koen Dielens 2e bach koen.dielens@student.kuleuven.be
Laura Van Trier 3e bach laura.vantrier@student.kuleuven.be
Astrid Vanderheyden 3e bach astrid.vanderheyden@student.kuleuven.be
Charlotte Liekens 1e Ma zorg Charlotte.liekens@student.kuleuven.be
Joséphine Reynaert 2de Ma GO josephine.reynaert@student.kuleuven.be

 

Q&A:

 

Waarvoor kan ik terecht bij een jaarverantwoordelijke?

De jaarverantwoordelijke is een centraal aanspreekpunt voor kleinere problemen of vragen betreffende de richting. Bijvoorbeeld wanneer komt het examenrooster online. Daarnaast is deze persoon de enigste die lessen kan verplaatsten. Dit om verplaatsing van lessen zo goed mogelijk te laten verlopen. Als laatste verdedigen zij jullie mening binnen de POC (permanente onderwijscommissie), het belangrijkste adviesorgaan van het faculteitsbestuur.

 

Wat doet onderwijs?

De functie Onderwijs bestaat uit verschillende delen, hieronder zijn de belangrijkste taken opgesomd

1      Vertegenwoordiging van de studenten binnen de POC, faculteitsraad, studentenraad, loko en eventuele subcommissies. Daarbij zal hij de mening van de studenten op verschillende manieren verzamelen (enquêtes, open onderwijsvergaderingen,…).

2      Aansturen en ondersteunen van de jaarverantwoordelijken

3      organiseren van het onderwijsbureau. Dit vind plaats om de 2 weken op dinsdag middag, hier worden al initiële standpunten geformuleerd en worden de verschillende vergaderingen voorbereid.

 

Waarvoor kan ik terecht bij onderwijs?

Voor alle vragen in verband met onderwijs. Verder kunnen aan hem ook problemen en ontevredenheden gemeld worden. Deze zal hij dan indien mogelijk proberen verder op te lossen.